Você está aqui:Início>idaaFormulaOne>canlı skorlarını,Turnuva listesi Bangladeş|Bitexen Adana 1954, TFF 2. Lig'de
【idaaMotoGP】Okta'dan galibiyet yorumu
Canlı skorlar,Real Madrid Maç KadrosuFutbol Okta'dan galibiyet yorumu03 Ma
【idaaHangGliding】Sporting Lizbon adım adım şampiyonluğa
İddaa Sonuçları,Trabzonspor,Futbol Sporting Lizbon adım adım şamp
canlı skorlarını,Turnuva listesi Bangladeş|Bitexen Adana 1954, TFF 2. Lig'de
canlı skorlarını,Turnuva listesi Bangladeş|Bitexen Adana 1954, TFF 2. Lig'deFutbol
Bitexen Adana 1954,canlı skorlarını,Turnuva listesi Bangladeş TFF 2. Lig'de
03 Nisan 2024 Çarşamba 18:27 - Son Güncelleme 03 Nisan 2024 Çarşamba 18:47 | Kaynak : TRT SPOR, AATFF 3. Lig'in 26. haftası tamamlandı. 4. Grup'ta yer alan Bitexen Adana 1954, deplasmanda Bergama Sportif Faaliyetler'i 3-1 yenerek TFF 2. Lig'e çıkmayı garantiledi. 1. Grup'tan ise iki ekip küme düştü.
TFF 3. Lig'in 26. haftası, 4 grupta oynanan maçlarla tamamlandı.
Malatya Arguvanspor ve Tarsus İdman Yurdu küme düştü
1. Grup'ta Aliağa Futbol, deplasmanda Mardin 1969'u 3-2 yenerek zirvedeki yerini korudu. Grupta Malatya Arguvanspor ve Tarsus İdman Yurdu'nun bitime 4 hafta kala ligden düşmesi kesinleşti.
2. Grup'ta TPAO Batman Petrolspor, Sapanca Gençlikspor deplasmanında 0-0 berabere kalmasına rağmen liderliğini devam ettirdi.
3. Grup'ta Karatay Termal 1922 Konyaspor'u ağırladığı maçtan 1-1'lik eşitlikle ayrılan Karaköprü Belediyespor, liderliğini sürdürdü.
Bitexen Adana 1954 2. Lig'de
4. Grup'ta Bitexen Adana 1954, deplasmanda Bergama Sportif Faaliyetler'i 3-1 yenerek en yakın takipçisi Sebat Gençlikspor ile arasındaki farkı 13'e çıkardı ve bitime 4 hafta kala TFF 2. Lig'e çıkmayı garantiledi.
Dört grupta yapılan maçlar ve sonuçları şöyle:
1. Grup
Ayvalıkgücü Belediyespor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 4-3
Mardin 1969-Aliağa Futbol: 2-3
Tarsus İdman Yurdu-Kırıkkalegücü Futbol: 0-5
Malatya Arguvanspor-Kepezspor: 2-4
Artvin Hopaspor-Edirnespor: 1-0
Küçükçekmece Sinopspor-İnegöl Kafkasspor: 0-1
52 Orduspor-Karabük İdmanyurdu: 4-1
2. Grup
Amasyaspor FK-Pazarspor: 2-0
Amber Çay Eynesil Belediyespor-Turgutluspor: 4-2
Sapanca Gençlikspor-TPAO Batman Petrolspor: 0-0
Hacettepe 1945-Ergene Velimeşespor: 2-0
Kemerkent Bulvarspor-Silifke Belediyespor: 2-0
Efeler 09-3Gen Holding Elazığspor: 1-1
Kelkit Hürriyetspor-Karşıyaka: 0-2
3. Grup
Bornova 1877-Onvo Ağrı 1970: 3-1
Fatsa Belediyespor-Akhisarspor: 3-0
Sivas Dört Eylül Futbol-Belediye Kütahyaspor: 1-3
Osmaniyespor FK-Silivrispor: 0-2
Karaköprü Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 1-1
Merkür Jet Erbaaspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1
Büyükçekmece Tepecikspor-Kuşadasıspor: 1-3
4. Grup
Muş 1984 Muşspor-Armoni Alanya Kestelspor: 3-3
23 Elazığ FK-Orduspor 1967: 1-0
Nevşehir Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi: 1-0
İdaş Çatalcaspor-Sultanbeyli Belediyespor: 0-0
Bursa Yıldırımspor-Güneş Holding Çankayaspor: 0-1
Balıkesirspor-Sebat Gençlikspor: 4-1
Bergama Sportif Faaliyetler-Bitexen Adana 1954: 1-3
canlı skorlarını,Canlı skorlar ve Amerikan
canlı skorlarını,canlı sonuçlar Bolivya Futb
canlı skorlarını,canlı sonuçlar İngiltere Fu